!! ... Na blogu se pracuje ... !!

Srpen 2010

Liný shinigami-část 6 a poslední

30. srpna 2010 v 17:09 | Kiyoko-chan |  Povídky
Tak to je poslední díl protože jak už jsem psala přestalo mě to bavit XD ted si dám chvíly pauzu a pak.....pak možná příjdu s lepším příběhem XDXDXDXD Sry za chyby a za nesmyslnost příběhu a za to že sem nenapsala detaily k tomu boji XD se mi nechtělo mnu

,,Kdo si?" zařvali oba dohromady. ,,Kurosaki Kiyoko." smála se. Danny se na ní chvíli díval a pak řekl ,,Takže Kurosaki-chan jouuuu :D ty si myslíš že by tě někdo jako on chtěl." smál se asi 2 hodiny. ,,AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA." zařvala Kiyoko a dala mu další facku. ,,Hej nemlat´ ho to smym jenom já." pleskla jí Akuma. ,,Holky nechte toho." otočil se na ně Kira. ,,AAAAAAAAAAA Já tě zabijuuuuuuu." zařvaly Akuma s Kiyoko a začly je oba mlátit. ,,Pomooooooooocc!" zařvali kluci a vytrhli se jim a zmizeli od nich hodně daleko . ,,Huh to jsou blbcíííí." smála se Kiyoko a chtěla jít domu. Akuma jí chytla za rameno ,,Em?! Kiyoko počkej ty jsi odsut?" ,,Jo proč?" odpověděla. Akuma jí pustila otočila se a usmála se ,,Neřeš jen se ptám." ,,Aha." Obě se usmály a šly domů. Ráno se všichny 4 náhodou sešli u jednoho krámku. Danny se díval na Akumu , Kira přemýšlel o tom co si koupí k jídlu. Akuma se vrhla na Danyho a začla ho líbat.  ,,Fuuuuuuuj!Nechte si to na jindy" prohlásila Kiyoko a šla do krámu. ,,Hey čekej já jdu taky." křičel hladovej Kira na KIyoko. Akuma a Danny se ještě hodinu líbali a pak přišli ty dva ,,Hele Akumo nech toho von tě stejně nechce." ,,Debilové." Okřikla je Akuma. ,,Pche mě nikdo nebude nadávat JASNÝÝ." pleskla Akumu do hlavy. ,,Kiyokooooooooooooooooooooooooo seš dcerou smrti ty jedna mrńavá." křikla Akuma a začela mega bytka mezi holkama !!!
O 2HODINY POZDĚJI
,,Hej nechtěly byste toho nechat holky?!"zeptal se opatrně Danny.,,EEm......"Akuma se zvedla a otočila se uraženě ke Kiyoko zády. ,,Pche ted´ dělej uraženou." řekla Kiyoko o točila se taky . Pak Kiyoko vytáhla zampakuto a zařvala ,,Shikamarůůůůůůů zabijem jí!" Akuma byla v nevýhodě protože u sebe žadnou zbran neměla tak rychle někde utrhla něakyj klacek. ,,Hm.....tak to maš šanci na vítěztví......tak 2% XD těch 98% je mích ty dcero smrti XDXD." smála se Kiyoko. ,,Tak hele ty Kurosi...Kurose........mnu to je jedno prostě jí nech být." Danny vytáhnul zampakuto. ,,Smůla 12345 do 5min. jste mrtví oba." Pak zas chvíly mega bitka a pak............To si asi každej domyslí.
Kiyoko vstala podívala se na ty dva co tam ležely na zemi ,,Jahouuu Kurosaki Kiyoko nebude nikdo urážet ani mlátit XD."  

KONEC

Nevé SB

30. srpna 2010 v 14:03 | Kiyoko-chan |  SB
Má hezu →Blog hlavně o narutovi

Tady je diplom
↓↓↓
Ino

Dik

Jsme členem Fan clubu Gaary

30. srpna 2010 v 13:54 | Kiyoko-chan |  Moje diplomy

Nebawí mě to

30. srpna 2010 v 13:15 | Kiyoko-chan |  Vzkazy
Už mě nebaví psát Línýho Shinigamiho protože to je upe krawyna nejwětší a wůbec se mi to nepowedlo takže ted se snažim uprawit 6.díl tak aby byl poslední XD ano ten konec bude blbej jako celej příběh XD prostě mi to příjde nesmyslný no XD CO SI MYSLÍTE VY?

Ahuuuuuuuuuuuuuuuuuuj

29. srpna 2010 v 17:46 | Kiyoko-chan |  Vzkazy
Takže Ahuj tak jsem zase tady XD Ve Středu se zase musí do školy :((( fujtajb já tam necííííí XD Matiko já neci řešit tvoje problemí ani tvoje češtino!!!!!!!! :(((( Co vy chce se vám tam ?

čtvrtek-neděle

25. srpna 2010 v 18:30 | Kiyoko-chan |  Vzkazy
nebudu tu od zítra do neděle

Dr. Stein-info

24. srpna 2010 v 20:12 | Kiyoko-chan |  Soul Eater
Jmeno:Dr. Stein
Je to uživatel
Nejsilnější a zároveň i bývalý uživatel Spirita(kosy smrti).Je to mírně zcvoklý psychopat se šroubem v hlavě.Je profesorem v Shibusenu , ale po vzkříšení Kishina ho pohltí temnota a odejde za Medusou. Vydají se ho zachránit Marie (jeho láska) a Chrona. To se podaří a Stein bude znova na straně Shibusenu.

Ocenění za bleskovku č.15

23. srpna 2010 v 18:33 | Kiyoko-chan |  Bleskovky
Diplomy jsou dělane v malovaní XD
Sam

Nicol

Tayuš

Kitsune

k

Moe nej anime : Bleach
Moe nej postava:Gin Ichimaru
Minulej dess:Byl na něm Gin a záhlaví a okraje byli šedy zbytek černě

Bleskovka č.15

23. srpna 2010 v 11:49 | Kiyoko-chan |  Bleskovky
Tak po dlouhé době zase Bleskajda XD budu ráda když se vás učastní hodně XDXDXD

1.Ahoj
2.Jak je?
3.Co dělaš?
4.Víš který anime je moe nej?
5.Viš která postava je moe nej?
6.Víš kdo byl na minulim dessu a jaky barvy?
7.Tak co na diplom?
8.Ahoooj

Spirit-info

23. srpna 2010 v 11:30 | Kiyoko-chan |  Soul Eater
Jmeno:Spirit (Papá)
Je to zbran´ (kosa smrti nobo jak se to jmenuje)
 otec Maky a zároveň pravá (nebo spíš levá) ruka Shinigami-sama, na tuto pozici ho dostala právě matka jeho dcery, která ho zachránila před spáry Dr. Steina. Jedná se o dost perverzního týpka, který často navštěvuje místní bordel (dáli se tomu tak říkat, protože spíš to je takový pokecání u baru) kvůli tomu ho opustila žena a právě Maka mu proto nemůže přijít na jméno. V důsledku toho trpí mindráky, že selhal jako otec a snaží se jí všelijak dostat do přízně. Vzhledem k jeho postavení se můžeme domnívat, že i přes svoji dost nerdovskou povahu, přeci jen má nějaké schopnosti.